Investice

Safír, smaragd, rubín, zlato či platina? Jak nádherně tyto pojmy zní. Již odpradávna byly tyto drahé kameny a kovy symbolem majetku a bohatství. Investice do drahých kamenu mají v dnešní době velmi specifické postavení, neboť touto formou investice se řada lidí, kteří tuší o volatilitě kurzu peněz a burz v dnešní době krizí a nejistot, zajištují proti rizikům a kolapsu měny plynoucí z nadměrného zadlužení státu a možného pádu hodnoty amerického dolaru či eura.


Investice do drahých kamenu a investičních kovů získávají stále více na oblibě nejen vzhledem k investici do drobného a snadno transportovatelného předmětu o nesmírné hodnotě, ale i díky možnosti kombinace více investic, kde finálním produktem je šperk. Drahé kameny a šperky mají z historického hlediska svou nezastupitelnou úlohu při tvorbě hodnoty i z pohledu jejich krásy.

 

Zde jsme pro Vás připravili výběr ideálních investičních drahých kamenu, které jsou nejvhodnějšími pro uchování či navýšení jejich hodnoty.

 

Pro příklad uvádíme graf zobrazující vývoj růstu pomyslného cenového stropu za 1 g TOP vltavínu v předchozích letech. Hodnoty byly do grafu zadávány na základě sledování vývoje cen na trhu (včetně osobních zkušeností).

Pozn. r. 2022 - Tipnete si na kolik hodnota níže skočila za 7 let od zveřejnění tohoto grafu?

 

Vývoj pomyslné hranice ceny vltavínu

nahoru

Vítejte na našich stránkách a podívejte se, co jsme pro Vás připravili!

Nabízíme mineralogické vzorky všech cenových kategorií za přijatelné ceny v rámci nejlepšího poměru cena/kvalita, rychlé vyřízení objednávky a kompletní zákaznický servis.  Specializujeme se na estetické vzorky minerálů z Asie a Evropy.

 

Kameny jsou vášeň, krása neživé přírody, ale i investice a jistota.

Minerály a drahé kameny jsou to nejlepší, co Vás v životě může potkat.


Váš Topminerals tým - minerály online.


Kontakt

www.TOPMINERALS.cz
Ing. Jan Kynický
IČ: 76152821
Telefon: +420 777 984 536
e-mail: info@topminerals.cz
Web: www.topminerals.cz

Copyright © 2012-2015 Top minerals. Všechna práva vyhrazena.

Tento eshop vytvořilo studio Upnet Multimedia